Mistrz i Małgorzata jest znaną, lecz niezwykle dziwną i zakręconą powieścią napisaną przez Michaiła Bułhakowa. Znajduje się nawet w kanonie lektur szkolnych. Mimo różnych opinii, jakie o niej krążą, jest to książka uznawana za klasykę światowej literatury i z pewnością warto się z nią zapoznać. Książkę kupić można w wielu księgarniach stacjonarnych w formie papierowej. Dużo wygodniejsze jest jednak zastosowanie jednego ze współczesnych czytników, na którym można przeczytać w formacie mobi Mistrza i Małgorzatę.

O czym opowiada fabuła książki?

Akcja powieści rozgrywa się w Moskwie na początku XX wieku. Do miasta przybywa tajemniczy mistrz Woland ze swoją świtą. Po jego przyjeździe wielu postaciom przedstawionym w książce zaczynają przytrafiać się niezwykłe wypadki. Równolegle do czasów dla autora współczesnych, akcja przenosi się również do czasów starożytnych, gdzie opowiadana jest historia człowieka o imieniu Jeszua. Książka Bułhakowa jest powieścią alegoryczną, przepełnioną symbolami i nawiązaniami do wielu klasycznych utworów, w tym między innymi do Biblii.

Jak zakupić tę książkę na czytnik e-book’ów?

Wiele księgarni internetowych oferuje zakup pozycji literaturowych na nowoczesne czytniki. Książki elektroniczne są dostępne w wielu formatach, między innymi pdf, EPUB, czy mobi. Mistrz i Małgorzata mobi (https://www.ibuk.pl/fiszka/140334/mistrz-i-malgorzata.html) to jeden z rodzajów, w jakich można zakupić tę książkę. Po kupnie plik z treścią pobiera się na komputer, a następnie przegrywa na czytnik. Później można już bez problemu go otworzyć i cieszyć się dobrą lekturą.