Jesteś rodzicem nastolatka? Chciałbyś zakupić mu ciekawe i rozwijające książki? Niestety nie masz pojęcia ani na jakich autorów ani na jakie tytuły się zdecydować? Nie chcesz by Twoje wydane pieniądze się zmarnowały, a książki zostały rzucone w kąt? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś, ten tekst z  pewnością pomoże Ci w doborze idealnych książek dla Twojego ukochanego dziecka. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Książki dla młodzieży

Musisz pamiętać o tym, że nastolatki oczekują od książek tego, że będą one poruszać przede wszystkim bliskie im na co dzień problemy oraz dylematy. Muszą to być więc tytuły, które w swojej fabule podejmują kwestie takie jak: problemy w szkole, konflikty rówieśnicze, pierwsze pocałunki, pierwsza miłość, problemy z komunikacją z rodzicami oraz sprawy związane z nastoletnim dojrzewaniem. W  przeciwnym razie możesz być pewny, że Twój nastolatek nie zainteresuje się kupioną przez Ciebie książką. Dobrym wyborem są także wszelkie poradniki.

Książki dla młodzieży- polecane tytuły

Na rynku literackim jest naprawdę wielki ogrom książek przeznaczonych dla młodzieżowego czytelnika. Może to powodować spory problem przy wyborze odpowiedniego tytuły, dlatego my zaproponujemy Ci kilka  sprawdzonych i ciekawych pozycji czytelniczych dla Twojego nastolatka: „Świątynia”- Jakub Żulczyk, „Instytut”- Jakub Żulczyk, „Kluseczka”- Murphy Julie, „Przekręt na Van Gogha”- Hicks Deron R oraz „Dziennik. Wyprawa 1907”- Kiafas Giorgios. Jak, więc doskonale widzisz naprawdę jest w czym wybierać!
Książki dla młodzieży dostępne w ofercie sprzedażowej Księgarnia.PWN.pl.